Zarządzanie sobą w czasie

ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE

• Masz nieustanne poczcie, że brakuje Ci czasu?
  • Ciągle się spieszysz?
  • Jesteś w nieustannym niedoczasie i marzysz o wydłużeniu doby?
  • Z powodu braku czasu nie dosypiasz i zdarza się, że nie kończysz projektów czy innych zadań?
Wobec tego szkolenie to powstało z myślą o Tobie i z pewnością pozyskane tu treści wykorzystasz w codziennym życiu zawodowym i prywatnym.

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu?

• Poznasz sposoby analizy wykorzystania czasu;
  • Pozyskasz umiejętność zarządzania czasem
  • Poznasz metody i techniki do zarządzania czasem
  • Określisz cele i nauczysz się jak je realizować
  • Określisz priorytety w kontekście procesu podejmowania decyzji
  • Zaplanujesz realizację i organizację celu
  • Poznasz narzędzia do kontrolowania realizacji celu.
  • Przy wdrożeniu procesu zarządzania czasem zredukujesz stres życia w niedoczasie do minimum
  • Zyskasz uporządkowanie i większy spokój
  • Zwiększysz kontrolę nad swoim życiem i obowiązkami
  • Zyskasz do kilku godzin tygodniowo na relaks, czytanie, słuchanie muzyki po prostu odpoczynek
  • Szkolenie certyfikowane

To wszystko podczas 2-dniowego szkolenia prowadzonego w doskonałej atmosferze metodą warsztatową ze mną, który organizowany jest w Naszej Fundacji i już dziś w imieniu Naszej Fundacji zapraszam Ciebie i Twoje koleżanki. Jeśli uważasz, że ta propozycja komuś się przyda lub mogłaby kogoś zainteresować proszę o udostępnienie jej znajomym.

Szkolenie będzie prowadzone metodą warsztatową w sposób nowoczesny, ciekawy i dynamiczny. Celem szkoleń jest jak najwyższa efektywność uczenia się poznanych treści. Chcę by pozyskana wiedza służyła w praktyce, dlatego będziemy również ćwiczyć pozyskane nowe umiejętności. Będziemy grać, będziemy doświadczać, dzielić się doświadczeniami i wiedzą, będziemy się również dobrze bawić.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!!

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zadzwoń lub napisz!!