Konsultacje Rodzinne

Nie ma idealnych rodzin i małżeństw. Każda boryka się z większymi lub mniejszymi trudnościami. Ten fakt trzeba sobie przyswoić, zaakceptować i odczarować medialną papkę o idealnym życiu z obrazka 🙂 Rozwiązywanie trudności, poszukiwanie rozwiązań i korzystanie z pomocy oraz konsultowanie się w tematach trudnych to mądrość i odpowiedzialność!

Każda rodzina przeżywa wątpliwości w wielu obszarach życia. Dlatego wesprzemy konsultacją rodzinną, dopasujemy formę pomocy, a jeśli sami nie będziemy mogli pomóc, polecimy kogoś kto będzie potrafił.

Jeżeli masz kłopot z relacjami w małżeństwie lub w rodzinie? Jeśli masz wątpliwości jak postępować np. w obszarze rodzicielskim i zastanawiasz się jak reagować wobec „trudnego” zachowania dziecka? Borykasz się trudnościami komunikacyjnymi z dziećmi lub nastolatkami? A może męczy Cię problem z uzależnieniem? Czujesz, że życie przecieka między palcami i nie cieszysz się nim a codzienność Cię przytłacza? A może zupełnie coś innego Cię trapi?

Zadzwoń i umów się na konsultację

Wesprzemy i dopasujemy formę pomocy w ramach pracy fundacji, znajdziemy drogę i oddelegujemy do miejsc gdzie specjaliści pomogą jeśli sami nie będziemy mogli.